Élményekben gazdag vakáció Igalon

Iskolánk VI, VII, VIII–os tanulói az Igali Polgármesteri Hivatal meghívására Igalra látogattak András Krisztina, Kiss Andrea és Tompos Kinga tanítók kíséretében. Az Önkormányzat részéről Vörös Adrienn fogadta kis bizottságunkat.

Számos programmal leptek meg az ott eltöltött néhány nap alatt, amelyeken igencsak jól érkeztük magunkat.  Megtekinthettük a Szennán található szabadtéri Skanzent, meglátogattuk Patcán a Katica Tanya élményközpontot, ahol rengeteg izgalom várt bennünket. Ilyen volt a gokardozás, Telibe-Találda, akadálypálya, állatsimogatás, kézműves műhely, csúszdapark, bolyongó labirintus, ugrálódombok és még sok más. És persze a feledhetetlen fürdőzések.  Végül betekintést nyerhettünk az üvegfestés művészetébe. Egyszóval felejthetetlen élményekben volt részünk.

Hálásan köszönjük az Igali Polgármesteri Hivatalnak, a Csíkszentkirályi Polgármesteri Hivatalnak, a Vitos Mózes Általános Iskola vezetőségének és a szülőknek, hogy ránk bízták gyerekeiket.

Comments are closed.

Az oldal az támogatásával jött létre.