III. GREEN GAME HARGITA MEGYEI KÖRNYEZETTUDATOS VETÉLKEDŐ

2022. október 5-e és 2022. november 6-a között zajlott az Udvarhelyi Fiatal Fórum szervezésében az immár harmadik kiadásához érkezett Green Game Hargita megyei környezettudatos vetélkedő, melyen iskolánk is részt vett, a Hegedűs Andrea és Udvari Sára hetedikes, valamint Vitos Adél hatodikos diákok alkotta GOLDEN TRIO nevű csapattal (segítő tanár: Todor Edit). A versenynek három fordulója volt, online zajlott és változatos, érdekes feladatokat kellett megoldani, amik a környezettudatos életmódhoz, környezetvédelemhez, újra hasznosításhoz kapcsolódtak. A házi papírgyártáson át a herbárium készítésig, a feleletválasztós kérdéseken át az idősebbekkel a környezetvédelem témában készített interjúig sokféle nehéz, de érdekes, tanulságos megoldani valóval találkoztak a versenyzők, melyekből sokat tanulhattak, ugyanakkor szórakozhattak is, ugyanis társasjátékot is kellett ebben a témában megálmodni és elkészíteni. Iskolánk csapata becsülettel helyt állt, mert bár nem kerültek be az első három közé, a résztvevő 105 csapat között a 25. helyen végeztek. A lányoknak szeretettel gratulálunk és ígéretükhöz híven reméljük, hogy jövőre is részt vesznek a versenyen.

Comments are closed.

Az oldal az támogatásával jött létre.