Iskola másképp 2019

Iskolánkban április 15-18 között rendeztük meg az Iskola másképp hetet. Gazdag programkínálat várta a gyerekeket, több meghívottal, vendégelőadóval. Volt hagyományőrző tevékenység, amelyet a kalibáskői erdei iskola oktatói mutatattak be, farmlátogatás. Néptáncoktatás és táncház, robotika, mindkettőt a szolnoki partneriskolánk kollégái mutattak be és szerveztek meg. “Logikalandorok” címmel játékos matematika versenyt rendeztünk, vendég csapatokkal Csíkszeredából és a Kovászna megyei Zaboláról. Afrikáról egy igazán színes bemutatót láthattunk, ottani eszközök, növények, szokások, népviselet ismertetésével, olyan személy által aki megjárta a fekete kontinenst. Volt még csoportos társasjáték, lézerharc, sportvetélkedő, pizzaevés, húsvéti díszek készítése, lelki felkészülés az ünnepekre. Egyszóval egy igazán színes hetet tudhatunk magunk után, amelyben mindenki kivette a részét. Reméljük mindenkinek tetszett.

Comments are closed.

Az oldal az támogatásával jött létre.