Iskolai Kreativitás Vásár

Gratulálok iskolánk pedagógusainak, hogy részt vettek és előadtak egy jó gyakorlatot október 24. – én a József Attila Általános Iskola és a Spektrum Oktatási központ által szervezett Iskolai Kreativitás Vásáron és Konferencián a Csíki Moziban, ahol többek között előadásokat és gyakorlati standokat lehetett megtekinteni. Olyan jeles vendégek előtt mutathatták be jó gyakorlatukat, mint Jukka Sinnemaki finn pedagógus, aki a Global Teacher Prize 2018-as év döntőse volt, valamint a Global Teacher Award innovációs nagydíjasa. Ezeket a gyakorlatokat az idén befejeződő ” Addig leszünk magyarok, amíg magyarul énekelünk és magyarul táncolunk” című Erasmus + pályázaton sajátították el partnerségben a szandaszőlősi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolával. (fotó a József Attila Általános Iskola honlapjáról)

Comments are closed.

Az oldal az támogatásával jött létre.